Belediyeden öğrencilere karne hediyesi

Okulların yarıyıl tatiline girmesi ile birlikte çocuklara eğlenceli bir tatil imkânı sunmak isteyen Kapaklı Belediyesi, kültür sanat programı kapsamında ‘Üreten Köy Müzikali’ adlı tiyatro oyununu öğrencilerle buluşturacak.

Belediyeden öğrencilere karne hediyesi

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı Belediyesi, öğrencilere karne hediyesi olarak ‘Üreten Köy Müzikali’ adlı tiyatro oyununu gösterime sunacak.

Kapaklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 23 Ocak Perşembe günü saat 13.00 ve saat 15.00 'da 2 seans halinde düzenlenecek olan " Üreten Köy Müzikali " adlı tiyatro oyunu Özel ÇOSB Mesleki ve Anadolu Teknik lisesi konferans salonunda ücretsiz olarak sahnelenecek.

"GÜZEL BİR PROGRAM HAZIRLADIK"

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin konuyla ilgili yaptığı açıklamasında,“ Çocuklarımızın daha verimli bir tatil geçirmeleri için" Üreten Köy Müzikali " adlı tiyatro oyunumuzu ücretsiz olarak sahneleyeceğiz. Amacımız çocuklarımıza tiyatroyu sevdirmeyi ve kültürel anlamda da kendilerini geliştirmesini istiyoruz. Çocuklarımıza hem karne hediyesi vermek hem de tatil günlerini faydalı etkinliklerle geçirmelerini sağlamak adına güzel bir program hazırladık. Bu oyunları izlerken hem öğrenecek hem de eğlenecekler. Tüm çocuklarımızı eğitim dönemi boyunca gösterdikleri gayret için kutluyor ve şimdiden iyi seyirler diliyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2020, 15:21

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3