Belediye sahip çıkmayınca, vatandaş bahçe yaptı

Kapaklı Yayla Sokak’ta bulunan çocuk parkı, mahalleli tarafından hobi bahçesine dönüştürüldü.

Belediye sahip çıkmayınca, vatandaş bahçe yaptı

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı Belediyesi tarafından bir süredir bakım görmeyen çocuk parkını, mahalleli bahçeye çevirerek sebze ekti.

İnönü Mahallesi Yayla Sokak’ta bulunan çocuk parkı, çevredeki vatandaşlar tarafından bahçeye çevrildi. Yeterince aydınlatılmayan ve uzunca bir süredir bakım görmeyen park, mahalleli tarafından hobi bahçesi olarak kullanılıyor. Çocukların oyun alanının hemen dışına derme çatma çit çeken bazı kişilerin meyve – sebze ekmesi, yine bölgede yaşayan vatandaşlarca tepki çekti.

Parkın amacına uygun bir şekilde çocukların kullanımı için hazırlanmasını isteyen vatandaşlar, belediye yetkililerini göreve çağırdı.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2020, 12:40

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhammet yalçın
Muhammet yalçın - 1 yıl Önce

Sorum olacak size sizin de belli kişilere olur umarım syn Furkan bolat kapaklı belediyemiz ne zaman cumhuriyet mah ve bahçelievler mah arasında bulunan yağmur kanalı kapanacak ve ya bahsedilen yürüyüş yolları parklar be zaman bu alanda hayat bulacak kapaklı girişi hafriyat ve şantiye gibi rezil bir görüntü sunuyor halbuki oraya belediyenin açık hava çaybahçesi veya Parklar la canlansa emin olun kapaklı ya ışık doğar bu konun üzerine düşerseniz seviniriz şöyle ailecek çıkıp oturacak adam akıllı yeşil alanımız yok kazak gölünü saymassak oraya da ailecek ne kadar gidilirse saygılarımla iyi çalışmalar dilerim

SIRADAKİ HABER

banner65