Belediye önünde yapılandırma kuyruğu

31 Aralık son gün olan vergi yapılandırması yapmak için vatandaşlar Kapaklı Belediyesi önünde yoğunluk oluşturdu.

Belediye önünde yapılandırma kuyruğu

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı Belediyesi, çıkarılan yasa gereği vergi borçlarını yapılandırmak isteyen vatandaşların başvurularını almaya devam ediyor.

Yapılandırmanın yürürlüğe girdiği tarih olan 20 Kasım’dan bugüne kadar Kapaklı Belediyesi’ne yapılandırma için başvuru yapan mükellef sayısı 2 bini aştı. Hızlıca mariobet bahis sitesine giriş için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Vergi borcu yapılandırma fırsatını değerlendirmek isteyen Kapaklılı mükelleflere 2 seçenekli hizmet sunuluyor. Özellikle pandemi döneminde vatandaşlara kolaylık sağlayarak sanal ortamda işlem yapma imkanı sunulurken dileyen vatandaşlar da Kapaklı Belediyesi’ne şahsen müracaat ile yapılandırma işlemlerini gerçekleştirebiliyor. İşlemlerini online yöntemle yapmak isteyen mükellefler, www. kapakli.bel.tr adresinde yer alan ‘Borç Yapılandırma Başvurusu’ bölümünden ve e-devlet üzerinden online olarak borçlarını yapılandırabiliyor.

VATANDAŞLAR YOĞUNLUK OLUŞTURDU

31 Aralık son gün olan vergi yapılandırması yapmak için vatandaşlar Kapaklı Belediyesi önünde yoğunluk oluşturdu. HES kodu sorgulanıp ateşleri ölçülerek içeriye alınan vatandaşlar, hizmet binasında borcunu yapılandırmak için sıraya girdi. Belediye yetkilileri yoğunluk nedeniyle vatandaşları sık sık sosyal mesafe kurallarına uyması konusunda uyarırken, belediye personelleri öğle aralarında da vatandaşların işlemlerinin yapılması amacıyla mesaisini sürdürdü. Yetkililer yaptığı açıklamada ise 31 Aralık Perşembe günü de tam gün mesai yapılacağını kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2020, 17:47

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65