Belediye fırınları mercek altına aldı

Kapaklı Gazetesi’nin yapmış olduğu ‘’ Halk Sağlığı Tehlikede!’’ haberinin ardından harekete geçen Kapaklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Sağlık İşleri Müdürlüğü ilçedeki fırınları denetimden geçirdi.

Belediye fırınları mercek altına aldı

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı Gazetesi’nin yapmış olduğu ‘’ Halk Sağlığı Tehlikede!’’ haberinin ardından harekete geçen Kapaklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Sağlık İşleri Müdürlüğü ilçedeki fırınları denetimden geçirdi.

Gazetemiz, geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu ‘’Halk Sağlığı Tehlikede!’’ haberi ile ilçedeki önemli bir sağlık sorununu gündeme getirdi. Haberimizi ihbar kabul eden Kapaklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Sağlık İşleri Müdürlüğü, düğmeye bastı. Kapaklı genelindeki tüm fırın ve pastanelerde denetim yapan ekipler, işletmelerde hijyen ve kalite kontrolü gerçekleştirdi. Denetimler sonucu tüm işletmelere zabıta ekipleri tarafından gereçkli uyarılar yapıldı.

Denetimle ilgili yetkililer tarafından yapılan açıklamada; ‘’ Halkımızın sağlıklı ve güvenli gıdalar tüketebilmesi için kentimiz genelindeki fırın işletmelerinde denetimlerimizi aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz.’’ İfadelerine yer verildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2019, 18:16

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
isimsiz vatandaş
isimsiz vatandaş - 9 ay Önce

benimkinden kömür çıkmıştı naptınız közün içinemi attınız hamuru ?

SIRADAKİ HABER

banner3