Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Başkan Mandalı’yı şenliğe davet ettiler

Kapaklı Samsunlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Önder, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’yı ziyaret etti.

Başkan Mandalı’yı şenliğe davet ettiler

Kapaklı Samsunlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Önder, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’yı ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette Dernek Başkanı Önder, Başkan Mandalı’yı 29 Temmuz Pazar günü Kazak Gölü Mesire Alanı’nda bu yıl 14.’sü gerçekleştirilecek olan piknik şenliğine davet etti. Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarette Dernek Başkanı Mustafa Önder’in yanı sıra dernek yönetimi de hazır bulundu.

‘’KAPAKLI OLARAK BİRİZ, BERABERİZ’’

Ziyaret dolayısıyla konuşan Kapaklı Samsunlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Önder, ‘’Her yıl geleneksel olarak düzenlemiş olduğumuz piknik şölenimizi, bu yıl 29 Temmuz Pazar günü Kazak Gölü Mesire Alanı’nda gerçekleştireceğiz. Bu etkinliği hemşehri derneği olarak düzenliyoruz fakat, tüm Kapaklı halkının da davetli olduğunu bilmesini isterim. Çünkü biz; biriz, beraberiz. Böyle etkinliklere her zaman maddi manevi desteği olan sayın Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’yı da aramızda görmekten onur duyacağız.’’ İfadelerini kullandı. 

TEŞEKKÜR ETTİ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mandalı, Dernek Başkanı Mustafa Önder ve yönetimine teşekkür etti. Belediye Başkanı olarak hemşehri derneklerinin ve tüm sivil toplum kuruluşlarının yanında olduğunu dile getiren Başkan Mandalı, ‘’Biz, Kapaklı’da yaşayan 120 bin vatandaşımız ile birlikte ağlayıp birlikte gülüyoruz. İçerisinde Türkiye’nin her yerinden vatandaşları barındıran bir ilçenin Belediye Başkanı olmaktan gurur duyduğumu da belirtmek isterim. Nereli olursak olalım, hepimiz Kapaklı’da yaşıyoruz ve hepimiz Kapaklılıyız.’’ dedi.

Konuşmaların ardından dernek yönetimi ve Başkan Mandalı hatıra fotoğrafı çektirdi. Bu ziyaretin ardından dernek yönetimi Kapaklı Belediye Başkan Yardımcısı Adem Sekmen'i de makamında ziyaret ederek, şenliğe davet etti.

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2018, 17:57

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3