Başkan Çetin’den CHP’ye ziyaret

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, 2020-2024 Stratejik plan toplantıları kapsamında Cumhuriyet Halk Partisi Kapaklı İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Başkan Çetin’den CHP’ye ziyaret

Kapaklı GazetesiKapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin,  2020-2024 Stratejik plan toplantıları kapsamında Cumhuriyet Halk Partisi Kapaklı İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Kapaklı’da bulunan tüm siyasi partileri ziyaret edeceğini belirten Başkan Çetin, ilk ziyaretini CHP İlçe Başkanı Kenan Seçkin ve yönetimine gerçekleştirdi. Ziyarette Çetin’i CHP Kapaklı İlçe Başkanı Kenan Seçkin ve yönetimi karşıladı.

“AYRIM GÖZETMİYORUZ”

Gerçekleştirdiği ziyarette birlik ve beraberliğin önemine değinen Başkan Çetin, “Yaklaşık 5 ay önce bir seçimi atlattık. Bu sürecin ardından artık ‘Kapaklı için birlikte neler yapabiliriz?’ diye düşünmeliyiz. Bütün siyasi partilere ziyaret gerçekleştireceğim. İlk ziyaretimi sizlere yapmak istedim Kapaklımıza hiçbir ayrım gözetmeksizin kaliteli bir hizmet vermenin derdindeyiz. İlçemiz için faydalı olacak bütün fikirlerinizi dinlemeye ve gerçekleştirmek için çalışmaya hazırım.” dedi.

"STRATEJİK PLANIMIZI EN KISA SÜREDE TAMAMLAYACAĞIZ"

Stratejik plan için partilerden de görüş alacaklarını kaydeden Çetin, “Öncelikle belediyemizin kısa, orta ve uzun vadeli amaçlarını temel ilke ve politikalarını hedef ve önceliklerimizi belirliyoruz. Bunlara ulaşmak için izleyeceğimiz yöntemlerle kaynak dağılımı içeren bir şekilde yol haritası belirliyoruz. Bunlara ek olarak, kurumsal yapımızı pekiştirmek, daha dinamik bir yapıya kavuşmak etkin ve kaliteli hizmet sunmak, verimliliği artırmak için stratejik planımızı en kısa sürede tamamlayarak uygulamaya koyacağız.” dedi.

Başkan Çetin, hayata geçirmek için planlama ve çalışması devam eden projelerden bahsederek parti üyeleri ile fikir alışverişinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2019, 19:22

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3