Başkan Çetin, pazarda maske ve kolonya dağıttı

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında vatandaşlara maske dağıtımını sürdürüyor.

Başkan Çetin, pazarda maske ve kolonya dağıttı

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Kapaklı Pazarcılar ve Küçük Esnaflar Yardımlaşma Dernek Başkanı Çetin Tutar ile birlikte Atatürk Mahallesi İstiklal Caddesi üzerinde kurulan semt pazarını gezerek, esnaf ve vatandaşlara maske dağıtımında bulundu.

Kapaklı’nın salgından etkilenmemesi için çalışmaların sürdüğünü dile getiren Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, "İlçemizde salgınla mücadelemizi kararlılıkla sürdürüyoruz. Tedbir ve çalışmalarımız kapsamında emekçi ve esnaflarımıza maske ve kolonya dağıtmıştık. Ardından İlçe Emniyet Müdürlüğümüze, İlçe Jandarma Komutanlığımıza maske ve kolonya teslimatında da bulunduk. Bugün de Pazarcılar ve Küçük Esnaflar Yardımlaşma Dernek Başkanımız Çetin Tutar ile Atatürk Mahallemiz İstiklal Caddesi üzerinde kurulan semt pazarını ziyaret ettik. Hayırlı işler dilediğimiz esnaflarımıza ve alışveriş yapan vatandaşlarımıza maske dağıttık. Kentimizi mümkün olduğunca bu salgından korumak için çalışıyoruz. Bu mücadeleyi birlikte kazanacağız." dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2020, 14:46

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65