Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Av sezonu başlıyor!

Kapaklı Avcılık ve Atıcılık İhtisas Spor Kulübü Başkanı Kadir Arıcı, yayınladığı yazılı basın açıklaması ile av sezonunun başladığını duyurdu.

Av sezonu başlıyor!

Kapaklı Avcılık ve Atıcılık İhtisas Spor Kulübü Başkanı Kadir Arıcı, yayınladığı yazılı basın açıklaması ile av sezonunun başladığını duyurdu.

Keklik türünün son zamanlarda azalması ile bu yıl keklik avının yasaklandığını belirten Kapaklı Avcılık ve Atıcılık İhtisas Spor Kulübü Başkanı Kadir Arıcı, ‘’Bölgemizde keklik avı yasaklanmıştır. Avcılarımızın kurallara, yasalara, limitlere uyarak kazasız, belasız bir av sezonu geçirmelerini temenni ederken; belgelerini vize ettirmelerini ve avlanma pulu almalarını hatırlatıyor ve başarılar diliyorum.’’ dedi.

Başkan Arıcı yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

‘’2018 – 2019 kara avcılığı sezonu 18 Ağustos Cumartesi bıldırcın, üveyik ve domuz avı ile açılıyor. 

13 Ekim 2018 tarihi itibariyle tavşan, ördek çeşitleri ve çulluk avı ile devam edecek olup, 6 Ocak 2019 tarihinde tavşan avı sona erecektir. Çarşamba, Cumartesi ve Pazar günleri avlanma günleri olarak belirlenmiş olup, avcı arkadaşlarımıza verdiğimiz harita ve bilgi formlarında gösterilen 3. Grup kuşların avı Salı günleri de gerçekleştirilebilecektir. 

KEKLİK AVI YASAK

‘’3 Mart 2019 tarihinde tüm av sezonu sona erecektir. Bölgemizde keklik avı yasaklanmıştır. Avcılarımızın kurallara, yasalara, limitlere uyarak kazasız, belasız bir av sezonu geçirmelerini temenni ederken; belgelerini vize ettirmelerini ve avlanma pulu almalarını hatırlatarak başarılar diliyorum.’’

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65