33 vatandaş istihdam edildi

Kapaklı Belediyesi tarafından kurulan Kariyer ve İstihdam Ofisi öncülüğünde 33 kişi istihdam edildi.

33 vatandaş istihdam edildi

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı Belediyesi "Kariyer ve İstihdam Ofisi" tarafından düzenlenen, arayan vatandaşlar ile personel arayan işvereni buluşturan toplu iş görüşmeleri devam ediyor.

Hizmet sektöründeki faaliyetlerini ülke çapında sürdüren Çetin Group ile Kapaklı Belediyesi "Kariyer ve İstihdam Ofisi" öncülüğünde Kapaklı Belediyesi Teras Cafe'de 51 kişi ile görüşüldü. Yapılan değerlendirme ve mülakatlar sonucunda 33 kişi işe kabul edildi.

‘’İŞ BULMALARINA YARDIMCI OLUYORUZ’’

İş arayan vatandaşlar kendilerine iş bulma imkanı tanıdığı için Kapaklı Belediyesine teşekkür ederken, işverenler de işçi açığını kapatma imkanı sağladıkları ve böyle hizmetten duydukları mutluluğu ifade ettiler. Kapaklı’da iş arayan vatandaşların "Kariyer ve İstihdam Ofisi" başvurabileceğini belirten Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, "Kariyer ve İstihdam Ofisimiz iş arayan vatandaşlarımız ve fabrikalar arasında bir köprü oluyor. Birçok sanayi kuruluşu ile irtibat halindeyiz, onların istek ve taleplerine göre vatandaşlarımızı yönlendiriyoruz ve iş bulmalarına yardımcı oluyoruz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2020, 14:28

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65