‘’30 Ağustos eşine az rastlanır bir kahramanlık destanıdır’’

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayan Kapaklı Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, ‘’30 Ağustos 1922 tarihinde, Türk Milletinin ortaya koyduğu bağımsızlık mücadelesi, tarihte eşine az rastlanır bir kahramanlık destanıdır.’’ dedi.

‘’30 Ağustos eşine az rastlanır bir kahramanlık destanıdır’’

Kapaklı Gazetesi - 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayan Kapaklı Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, ‘’30 Ağustos 1922 tarihinde, Türk Milletinin ortaya koyduğu bağımsızlık mücadelesi, tarihte eşine az rastlanır bir kahramanlık destanıdır.’’ dedi.

Kapaklı Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayarak Kapaklılıların bayramını tebrik etti. Kaymakam Ünlüsoy mesajında; ‘’Bu şanlı zafer, milletçe birlik ve bütünlüğümüze yönelik her türlü tehdit ve saldırı karşısında kenetlenerek, birlik ve bağımsızlığımızın elimizden alınmasına fırsat vermeyeceğimizin simgesi olmuştur. Bu vesileyle; kurtuluş ve bağımsızlık mücadelemizi bu denli büyük bir zaferle taçlandıran Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, devletimizin ve milletimizin bağımsızlığı, birliği ve bekası için hayatlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, Kapaklıda mukim tüm vatandaşlarımız 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2019, 16:43

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3