11 ilçede Muhtarlar Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, muhtarların ve sorumlu oldukları mahallelerin sorunlarını dinlemek için Muhtarlar Koordinasyon Toplantıları düzenledi.

11 ilçede Muhtarlar Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi

Kapaklı Gazetesi - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Kapaklı dahil 11 ilçedeki muhtarların taleplerini dinledi. İlçelerde gerçekleştirilen Muhtarlar Koordinasyon Toplantılarında ilçelerdeki ihtiyaçlar not alındı.

11 ilçenin tamamında gerçekleştirilen Muhtarlar Koordinasyon Toplantısında muhtarlar tarafından büyükşehir belediyesi ve ilçe belediyelerin daire başkanları ve müdürlerine mahallerindeki çevre düzenleme, yol yapım ve bakım çalışmaları, dere ıslahları, altyapı, tarımsal altyapılar, kırsal kalkınma gibi konularda ihtiyaç ve talepler iletildi. Toplantıda ayrıca Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından mahallelerde gerçekleştirilecek yatırımlar hakkında muhtarlara bilgiler verildi.

“PROJELERİMİZİ BU YÖNDE GERÇEKLEŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Konuyla ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Büyükşehir Belediyesi olarak, çalışmalarımızı katılımcı bir yönetim anlayışı ile gerçekleştiriyoruz. İlçelerde gerçekleştirdiğimiz Muhtarlar Koordinasyon Toplantıları da bu çalışmaların önemli bir ayağını oluşturdu. Toplantılar sayesinde ihtiyaç ve taleplerini yerinde belirlediğimiz mahallelerimize hizmet ve projelerimizi bu yönde gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Büyükşehir Belediyesi olarak, Tekirdağ için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2021, 17:43

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65