TekPark'ta 700 tonluk mazot vurgunu

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, TekPark’ın Çorlu şehir içi otobüslerinde çalışanlar tarafından yaklaşık 700 tonluk bir vurgun yapıldığını söyledi. Olayla ilgili belediye müfettişinin 700 tonluk bir vurgun olduğunu saptadığını ifade eden Albayrak, durumu savcılığa bildirdiklerini kaydetti.

TekPark'ta 700 tonluk mazot vurgunu

Kapaklı Gazetesi - Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekpark’ın Çorlu şehir içi otobüslerinde çalışanlar tarafından yaklaşık 700 tonluk bir vurgun yapıldığını söyledi. Olayla ilgili belediye müfettişinin 700 tonluk bir vurgun olduğunu saptadığını ifade eden Albayrak, durumu savcılığa bildirdiklerini kaydetti.

Konu hakkında Tekirdağ Odak Haber’e konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Konu bana genel müdür tarafından iletildiğinde hemen müfettiş görevlendirdim. Müfettiş raporunu tamamladı. 700 tonluk bir vurgun söz konusu. İlgililerle ilgili şikayetimizi savcılığa yaptık. Bu tür konularda çok hassasım. Gerekeni yaptık. Konu savcılıkta. Bu konu ile ilgili diyeceğim çok şey var ama konu yargıda olduğu için konuşmamız doğru değil” dedi.

Öte yandan çalışanlarında içinde bulunduğu şebekenin usulsüz şekilde otobüslere az mazot altığı ve bunu belediyeye tam almış gibi yansıtarak farklı zamanlarda 700 tonluk mazot vurgunu yaptığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2019, 12:08

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tayfun
Tayfun - 6 ay Önce

Yediği kabı pisletmek buna denir..

SIRADAKİ HABER

banner3