Dilsiz: Adamsan çık açıkla açıklamazsan ben paylaşacağım

AK Parti Tekirdağ eski İl Yöneticisi ve Gelecek Partisi Kapaklı eski İlçe Başkanı Ercan Dilsiz, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’e yönelik eleştirilerini sürdürüyor.

Dilsiz: Adamsan çık açıkla açıklamazsan ben paylaşacağım

Kapaklı Gazetesi – Sosyal medya hesabı üzerinden Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’e yönelik eleştirilerde bulunan  AK Parti Tekirdağ eski İl Yöneticisi ve Gelecek Partisi Kapaklı eski İlçe Başkanı Ercan Dilsiz, “Mustafa Şentop, Mestan Özcan, Cüneyt Yüksel hakkında neler söyledin? Adamsan çık açıkla açıklamazsan ben paylaşacağım.” dedi.

“DAHA ÇOK ŞEY KONUŞACAĞIZ”

Facebook hesabı üzerinde bir güvenlik kamerası görüntüsü olduğu anlaşılan bir görsel paylaşan Ercan Dilsiz, “Evlad-ı Fatihan Mustafa, Dürüst Mustafa, Arkadaşlarını yolda bulduklarına satan Mustafa!.

CV'ni sen bana göndermedin mi? İstihbarat dahil hangi bakanların masasına bilgi notuyla CV’in konuldu. Mustafa Şentop, Mestan Özcan, Cüneyt Yüksel hakkında neler söyledin? Adamsan çık açıkla açıklamazsan ben paylaşacağım. Adaylığını sana tebliğ eden N.M.’den önce Mustafa Şentop'un Kapaklı konusunda 2'ye bölünen ekibini kim ikna etti? Gece 2:50'de kendi el yazınla önündeki kağıda neler yazdın ve imzaladın? Bu belge hangi bakanların masasına gitti? Gemiler nasıl yakılır hep birlikte göreceğiz. Daha çok şey konuşacağız...” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2021, 13:27

Adem Çil

Gazeteci/Yazar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ferhat yilmaz
Ferhat yilmaz - 2 ay Önce

Meyve veren ağaç TAŞLANIR.HER ZAMAN SÖYLÜYORUM BİZ MUSTAFA BAŞKANA HALK OLARAK OY VERMEDİK GÖNÜL VERDİK...VES-SELAM

Yücel çavdar
Yücel çavdar - 2 ay Önce

Doğruları söylüyorsun yola çıktıklarını yolda bulduklarına satan adam mustafa doğru tespit yapışsın

Ferhat yilmaz
Ferhat yilmaz - 2 ay Önce

Artık yorumlarımızı da eklemiyorsun kapakli haber...

SIRADAKİ HABER

banner65