Anneler Günü’nde çiçekçiler açık olacak

İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre, 8-9 Mayıs tarihleri arasında çiçekçiler müşterilerine hizmet verebilecek.

Anneler Günü’nde çiçekçiler açık olacak

Kapaklı Gazetesi - Her yıl 9 Mayıs’ta kutlanan Anneler Günü, bu yıl koronavirüs ile mücadele kapsamında uygulanan tam kapanma süreci içerisinde kaldı. Konuyla ilgili açıklama yapan İçişleri Bakanlığı, 8-9 Mayıs tarihlerinde çiçekçilerin açık olacağını belirtti.

İçişleri Bakanlığı'nın resmi internet sitesinde, koronavirüs ile mücadele kapsamında 29 Nisan ve 17 Mayıs tarihleri arasında uygulanacak tam kapanmayla ilgili en çok sorulan sorulara ve cevaplarına yer verildi. Yapılan resmi açıklamada, şu ifadeler kullanıldı: "Çiçek satışı yapan iş yerleri, Anneler Günü nedeniyle 8-9 Mayıs 2021 Cumartesi ve Pazar günleri 10.00-17.00 saatleri arasında açık olabilecek ve vatandaşlarımız ikametlerine en yakın çiçekçiye giderek alışveriş yapabileceklerdir. Çiçek satışı yapan iş yerleri bu tarihlerde, 10.00-24.00 saatleri arasında evlere servis şeklinde de hizmet verebileceklerdir."

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2021, 12:33

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65