Kapaklı Belediyesi ve Kapaklı Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü'nün ortaklığında yıl boyu açılan kurslarda üretilen ürünler sergilendi. Atatürk Kültür Merkezi Fuaye alanında düzenlenen serginin açılışını Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin yaptı.

Emek Sepeti ve Yöresel Ürünler Merkezi, Atatürk Kültür Merkezi ve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü'nde sene boyu devam eden Filografi, Aşçılık, Pastacılık, Makrome, Takı tasarımı başta olmak üzere birçok kursta yıl boyu üretilen ürünler sergilendi.

“HEM EL BECERİLERİ GELİŞİYOR HEM DE EKONOMİLERİNE DESTEK VERİYORLAR”

Açılışta konuşan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, tüm kursiyerlere emeklerinden dolayı teşekkür etti. Çetin, "Milli Eğitim Müdürlüğümüzle işbirliği içerisinde kurslarımızı sene içerisinde devam ettirdik. Kadınlarımız buralarada hem el becerilerini geliştirdi, hem de ekonomilerine destek olabilecek ürünlerin satışlarını gerçekleştirdi. Kapaklı'da Canbazlar Caddesi'nde oluşturduğumu satış stantlarımızda da bu ürünler satışa çıkacak. Her anlamda gelişmeye ve büyümeye destek veriyoruz." dedi.

Serginin açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından ürünler protokol ve vatandaşlara açıldı. Sergi 8 Mart saat 18:00'a kadara ziyarete açık olacak.

Kaymakam Gürdal’dan “hayırlı olsun” ziyareti Kaymakam Gürdal’dan “hayırlı olsun” ziyareti