Yıldızkent Ortaokulu öğrencileri kitaplarını paylaştı

Kapaklı Yıldızkent Ortaokulu’nun başlattığı ‘Kitabımı Paylaşıyorum’ projesi kapsamında öğrenci ve öğretmenlerden toplanan 3 bin kitap Saray Mehmet Uygun İlkokulu’na hediye edildi.

Yıldızkent Ortaokulu öğrencileri kitaplarını paylaştı

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı Yıldızkent Ortaokulu’nun başlattığı ‘Kitabımı Paylaşıyorumprojesi kapsamında öğrenci ve öğretmenlerden toplanan 3 bin kitap Saray Mehmet Uygun İlkokulu’na hediye edildi.

Kapaklı Yıldızkent Ortaokulu, bir süre önce öğrencilerde okuma ve paylaşmayı arttırmak için anlamlı bir proje başlattı. ‘Kitabımı Paylaşıyorum’ isimli proje kapsamında Yıldızkent Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenleri tarafından bağışlanan 3 bin kitap, Saray ilçesindeki Mehmet Uygun İlkokulu kütüphanesine hediye edildi. Projeyle ilgili açıklama yapan Kapaklı Yıldızkent Ortaokulu Müdürü Levent Akın, ‘’Okulumuzda gerçekleştirdiğimiz "Kitabımı Paylaşıyorum " projesi kapsamında öğretmen ve öğrencilerimiz ile büyük bir özveri ile topladığımız yaklaşık 3000 adet kitabı kurucu Saray Mehmet Uygun İlkokulu kütüphanesine hediye ettik. Bu anlamlı projede yanımızda bulunan Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İrfan Danişmaz’a, Saray İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Reşat Uçak’a, Okul Müdürü Özgür Aktaş’a, ilgili öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimize çok teşekkür ediyoruz.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2020, 16:24

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3