Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Yaz Spor Okulları 1204 öğrencisi ile eğitime başladı

Kapaklı Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz Spor Okulları, bu yıl 1204 öğrenciye eğitim verecek.

Yaz Spor Okulları 1204 öğrencisi ile eğitime başladı

Kapaklı Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz Spor Okulları, bu yıl 1204 öğrenciye eğitim verecek.

Yaz Spor Okulları, 2 Temmuz 2018 Pazartesi günü Kapaklı Belediyesi Önünde düzenlenen açılış töreni ile eğitime start verdi. Düzenlenen açılış törenine Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, antrenörler, Yaz Spor Okulları'na kaydı yapılan öğrenciler ve velileri katıldı. Kurslarda 834 öğrenci yüzme, 107 öğrenci basketbol, 50 öğrenci voleybol, 44 öğrenci masa tenisi, 99 öğrenci kick-boks, 52 öğrenci satranç ve 18 öğrenci taekwondo olmak üzere 1204 öğrenci ders alacak.

‘’BU TİP FAALİYETLERİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK’’

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı konuyla ilgili yaptığı açıklamasında, şu ifadeleri kullandı; "Çocuklarımızın spora yönlendirilmesiyle, gerçekten güzel bir tablo oluşturulduğunu görüyorum. Çocuklarımızın çok küçük yaştan itibaren spor yapmaya başlamaları ve yaz tatillerini spor yaparak geçirmeleri gerçekten çok önemli. Çocuklarımızın Yaz Spor Okulları'nda, kendi branşlarında her biri uzman, akademik eğitim almış olan antrenörlerimizden ders almalarıyla, sporla dolu güzel bir yaz geçireceklerine inanıyorum. Sağlıklı nesillerin yetişmesi bizlerin görevidir. Sosyal alanda birçok hizmet sunarak çocuklarımızın ve gençlerimizin sağlıklı bir şekilde yetişmesine katkı sağlamak istiyoruz. Bu tip faaliyetlerimiz artarak devam edecek"

“YAPILAN HER ŞEY GENÇLERİMİZ İÇİN”

Yaz Spor Okulların geleneksel hale getirildiğini ve ücretsiz olarak yapıldığına değinen Başkan Mandalı, “Bu yıl 1204 çocuğumuza spor yapma olanağı sağlamış oluyoruz. Kapaklı Belediyesi 7 branşta faaliyetini sürdürmekte ve her geçen gün sayımız artmaktadır. Çalışan arkadaşlarımızla, büyük bir gayret içerisinde, çocuklarımıza, gençlerimize ve yetişkinlerimize spor hizmeti vermekteyiz. Bu yıl Yaz Spor Okullarımıza büyük talep oldu. 500-600 öğrenci kadar talep olacağını düşünürken, 1204 talep geldi. Bu kadar talep olması bizleri sevindirdi. Yapılan her şey gençlerimiz için onlar bizim geleceğimizin umutlarıdır.“ dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2018, 20:04

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3