Neşe Erberk Anaokulu’nun 41. Şubesi Çerkezköy'de açıldı

Neşe Erberk Anaokulu, düzenlenen törenle eğitim ve öğretime açıldı.

Neşe Erberk Anaokulu’nun 41. Şubesi Çerkezköy'de açıldı

Kapaklı Gazetesi Neşe Erberk Anaokulu, düzenlenen törenle eğitim ve öğretime açıldı.

Eğitim ve öğretim alanında adından söz ettiren Neşe Erberk Okullarının 41. si Çerkezköy’de açıldı. Firdes Çetinkaya ve Neslihan Türkmen ortaklığında eğitime hazırlanan anaokulu 750 metrekare kapalı alana sahip. 131 öğrenci kapasiteli, 8 sınıftan oluşan okulun açılış törenine okulun kurucusu 1984 Avrupa güzeli Neşe Erberk ve vatandaşlar katıldı.  

‘’SİZLERLE DAHA DA BÜYÜYECEĞİZ’’

Yeni bir okul açmanın onurunu yaşadıklarını belirten Neşe Erberk, “Bundan iki hafta önce bunun gibi bir gurur tablosu daha yaşadık. Tüm Türkiye’nin öğretmen ve yöneticileriyle İstanbul'da muhteşem bir eğitim seminerinde buluştuk. Orada da eğitim evi üyesi olmanın onurunu yaşadık. Biz bir aileyiz. Sizlerle daha da büyüyeceğiz. Bize güvenip en değerli varlıklarınızı bize teslim ettiğiniz için size teşekkür ediyorum. Elimizden geldiğince sizin değerli varlıklarınızın mutlu birer birey olması yolunda çok büyük çaba, enerjiyi ve keyif yaşayacağız”  dedi.

“DAHA DA İLERİ GÖTÜRMEK İSTİYORUZ’’

Erberk, konuşmasını şöyle noktaladı: “Sizin çocuklarınızı teslim alıp, onların ilgi ve yeteneklerini keşfedip mutlu bireyler olmaları konusunda bir sürü kapılar açacağız ki deneyimlesinler. Bazıları sanata, bazıları müziğe, bazıları hareket ve koordinasyona, bazıları da İngilizceyi, baleye ve dansa yönelecektir. Biz onları gözlemleyeceğiz. Sizlerle birlikte onları nasıl geliştirebiliriz, bunu birlikte planlayıp yürüteceğiz.  Siz olmazsanız çocuklarınızla biz eksik kalırız. Biz istiyoruz ki birlikte bu yola  gidelim. Paralel çalışmalar yapalım. Çünkü on yedi yıldır ve şimdilik Türkiye'de kırk bir okulda güzel bir noktaya ulaştık. Bunu daha da ileri götürmek istiyoruz. İyi bir eğitim öğretim yılı diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2019, 19:16

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3