Kapaklı’dan 16 okul sertifika aldı

Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında gerçekleştirilen Protokol ve Uygulama Kılavuzu kapsamında hayata geçen ‘Beyaz Bayrak’ ve ‘Beslenme Dostu Okul’ projeleri kapsamında Kapaklı’dan 16 okul sertifika almaya hak kazandı.

Kapaklı’dan 16 okul sertifika aldı

Kapaklı Gazetesi - Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında gerçekleştirilen Protokol ve Uygulama Kılavuzu kapsamında hayata geçen ‘Beyaz Bayrak’ ve ‘Beslenme Dostu Okulprojeleri kapsamında Kapaklı’dan 16 okul sertifika almaya hak kazandı.

Tekirdağ Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ödül töreninde Kapaklı’dan 16 okul sertifika ve ödüllerine kavuştu. Tekirdağ Yahya Beyatlı Kültür Merkezi’nde düzenlenen ödül törenine Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya, Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı, Ergene Kaymakamı Mehmet Emin Taşçı, Hayrabolu Kaymakamı Ahmet Karakaya, Muratlı Kaymakamı Altan Demirayak, Marmaraereğlisi Kaymakamı Sıdkı Zehin, Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, Tekirdağ İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Cengiz Becerir, Tekirdağ İl Kültür Müdürü Ahmet Hacıoğlu, Tekirdağ Halk Sağlığı Müdürü Hacı Bayram Zengin, İlçe milli eğitim müdürleri, şube müdürleri, okul müdürleri öğrenciler ve velileri katıldı.

16 OKUL ÖDÜL ALDI

223 okulun ‘Beyaz Bayrak’, 153 okulun ise ‘Beslenme Dostu Okul’ sertifikası almaya hak kazandığı törende, Kapaklı’dan da 16 okul ödüle layık görüldü. Ödül almaya hak kazanan okulların isimleri şu şekilde; Büyükşehir Belediyesi İsmet İnönü İlkokulu, Cahit Zarifoğlu İmam Hatip Ortaokulu, Kapaklı Belediyesi Ortaokulu, Kapaklı Gazi Ortaokulu, Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi, İmam Hatip Ortaokulu, Özel Çamlıca Anaokulu, Bahçeağıl İlkokulu, Bahçeağıl Ortaokulu, İrfan-Fatma Mandalı İlkokulu, Kapaklı Belediyesi Anaokulu, Gazi İlkokulu, Özel Başakşehir İlkokulu, Özel Başakşehir Ortaokulu, Özel ÇOSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Sanayiciler İlkokulu.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2020, 17:12

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3