Kapaklı’da 12 okul ödüle layık görüldü!

Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı’nın 2006 yılından itibaren ortaklaşa yürüttüğü “Beyaz Bayrak” ve “Beslenme Dostu Okul” projeleri kapsamasında Kapaklı’dan 12 okul, ödüle layık görüldü. 

Kapaklı’da 12 okul ödüle layık görüldü!

Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı arasında yapılan protokol çerçevesinde, yapılan denetimler sonucu Kapaklı’dan 6 okul, ‘’Beyaz Bayrak’’ projesi ödülüne layık görüldü. Ayrıca gerçekleştirilen denetimler çerçevesinde ilçemizde eğitim veren 6 okul da ‘’Beslenme Dostu Okul’’ projesinde ödül kazandı.

İŞTE O BAŞARILI OKULLAR

Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Danışmaz önderliğinde projelerin ödül törenine katılım gösteren okul müdürleri, heyet tarafından okula layık görülen ödülleri ve sertifikaları teslim aldı. Gerçekleştirilen ödül töreninde ‘’Beyaz Bayrak’’ projesinde Emine Penbeten Adal Anaokulu, Yanıkağıl İlkokulu, Yanıkağıl Ortaokulu, Kapaklı Anadolu Lisesi, Şehit Demet Sezen Anaokulu ve Karaağaç İlkokulu ödüle layık görüldü. ‘Beslenme Dostu Okul’ projesinde ise İbni Sina İlkokulu, Kapaklı Cumhuriyet İlkokulu, Kapaklı Karanfil Anaokulu, İrfan Fatma Mandalı İlkokulu, Kapaklı Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Kapaklı Sanayiciler İlkokulu başarı serfikasını ve ödülleri kazandı.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2018, 15:57

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3