Uyuşturucu operasyonu: 4 gözaltı

Çorlu ilçesi Hıdırağa Mahallesi’nde düzenlenen 3 ayrı operasyonda 4 şüpheli gözaltına alındı.

Uyuşturucu operasyonu: 4 gözaltı

Kapaklı Gazetesi - Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Çorlu Grup Amirliği görevlilerince Hıdırağa Mahallesinde Uyuşturucu ve uyarıcı madde kullanıcısı şahıslara yönelik operasyon düzenlendi.

Operasyonda yakalanan 2 şahsın üzerinde arama yapıldı. Aramalarda, fişeklenmiş halde 11 fişek eroin maddesi ele geçirildi. Şahıslara kullanmak için uyuşturucu madde satın alma, kabul etme, bulundurma ve kullanma suçundan yasal işlem yapıldı.

1.500 TL PARA ELE GEÇİRİLDİ

Hıdırağa Mahallesinde Uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapan şahıslara yönelik yapılan başka bir operasyonda fişeklenmiş halde 44 fişek eroin maddesi, uyuşturucu madde satışından elde edildiği değerlendirilen bin 500 TL para ele geçirildi. Konu ile ilgili olarak T.Ç. isimli şahıs gözaltına alındı


 

LARİSSA UYUŞTURUCUYU BÖYLE BULDU

Polis ekipleri Hıdırağa Mahallesinde düzenledikleri başka bir uyuşturucu operasyonunda yasaklı madde ticareti yapan şahıslar takibe alındı. Mahalle çıkışında durdurulan bir aracın sürücüsünden 18 fişek eroin maddesi ele geçirildi. Sürücü ile yapılan mülakat sonucunda uyuşturucu maddeleri aldığı yeri tarifi etmesi üzerine bahse konu yere de operasyon düzenlenirken, ev sahibi şahsın ikamette olmadığı belirlendi. Bunun üzerine polis ekiplerince ikamet karşısındaki boş alanda Narkotik Dedektör Köpeği Larissa ile arama yapıldı. Aramalarda 87 fişek bonzai (sentetik kannabinoid) maddesi ele geçirildi.

Konu ile ilgili B.K. isimli şahıs yakalanırken, firari S.C. isimli şahsın yakalanmasına yönelik çalışmalara başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2020, 13:37

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3