Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Bozulan yol 24 saatte yenilendi

Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Göreme Sokak’taki bozuk yolu 24 saat içerisinde yeniledi.

Bozulan yol 24 saatte yenilendi

Kapaklı Gazetesi - Kazımiye Mahallesi Göreme Sokak üzerinde iletişim, elektrik, su ve kanalizasyon kuruluşları tarafından yapılan altyapı çalışmalarının ardından bozulan yol, Çorlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından 24 saat içerisinde kazı ve dolgu çalışmasının ardından yeniden asfaltlanarak ulaşıma açıldı.

VATANDAŞLARA TEŞEKKÜR ETTİ

Göreme Sokak üzerindeki ulaşımda yaşanan aksaklıktan dolayı vatandaşların gösterdiği anlayışa teşekkür eden Çorlu Belediye Başkanı Ahmet Sarıkurt, "Günden güne gelişen ve büyüyen Çorlu'muzun birçok noktasında kentleşmenin gereksinimi olan iletişim, elektrik, su ve kanalizasyon ihtiyaçlarının yanı sıra arızalardan kaynaklı altyapı sorunları yaşandı. Çeşitli kurumlar tarafından vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirilen bu çalışmaların ardından Çorlu Belediyesi olarak üstyapı ve asfalt çalışmalarını hızla gerçekleştirdik. Bir gün önce yolda kazı çalışması yapan ve zoru başararak dolgu çalışması gerçekleştiren ekiplerimize, kazı ve dolgu çalışmalarının ardından asfalt serimi gerçekleştiren ekiplerimize de 24 saatte yolu baştan sona yenileyerek yeniden hizmete açtıkları için teşekkür ederim." dedi.

‘’ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK’’

Başkan Sarıkurt, Göreme Sokak'ta Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin akşam saatlerinde başlatılan kazı ve dolgu çalışmaları kapsamında 20 personel ile birlikte 886 ton 760 kg balans ve tüvenan malzemesi serimi gerçekleştirildiğini belirtti. Ayrıca 17 personelin de 856 ton 340 kg asfalt serdiklerini ifade eden Başkan Sarıkurt, ihtiyaç duyulan noktalarda çalışmaların devam edeceğini dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2020, 11:32

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
kapaklı
kapaklı - 3 hafta Önce

ÇORLU DAN BİZE NE...!!!!

SIRADAKİ HABER

banner3