Mevlana Camii’nde seccade dağıtımı yapıldı

Pandemi nedeni ile hastalığın bulaşma riskini azaltmak için Çerkezköy Belediyesi tarafından Cuma Namazı öncesi Mevlana Camii’ndeki vatandaşlara 150 adet seccade dağıtımı yapıldı.

Mevlana Camii’nde seccade dağıtımı yapıldı

Kapaklı Gazetesi - Fatih Mahallesi’nde bulunan Mevlana Camii’ne Cuma Namazını eda etmek için gelen vatandaşlara Çerkezköy Belediyesi tarafından seccade dağıtımı yapıldı.

150 ADET SECCADE DAĞITILDI

Pandemi dolayısı ile camilerde Cuma Namazlarının sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uygun olarak kılındığını belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Ayrıca namaz kılmaya gelen vatandaşlarımızın seccadelerini yanlarında getirmeleri gerekiyor. Sitemiz üzerinden betebet giriş adresine ulaşabilirsiniz. Bugün Fatih Mahallemizde bulunan Mevlana Camiimize gelen vatandaşlarımıza Çerkezköy Belediyesi olarak namaz öncesi 150 adet seccade hediye ettik. Önümüzdeki haftalarda diğer mahallelerimizde de seccade dağıtımı gerçekleştireceğiz” dedi.

‘’ÖNLEMLERE TİTİZLİKLE UYALIM’’

Pandemi ile mücadelenin devam ettiğini belirten Başkan Akay, vatandaşlarımızdan sosyal mesafe, maske ve hijyen kuralları ile alınan önlemlere titizlikle uymalarını istedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2020, 16:53

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65