"Komşu Paket" kampanyasına 200 koli destek verdiler

Kaptan Demir Çelik Şirketler Grubu, Çerkezköy Belediyesi tarafından başlatılan “Komşu Paket” kampanyasına 200 koli erzak paketi ile destek oldu.

"Komşu Paket" kampanyasına 200 koli destek verdiler

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy Belediyesi tarafından, kent genelindeki ihtiyaç sahibi ailelere teslim edilmek üzere başlatılan “Komşu Paketkampanyasına bir destek de Kaptan Demir Çelik Şirketler Grubu’ndan geldi.

Kaptan Demir Çelik Şirketler Grubu Genel Müdürü Orhan Çebi ile Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde bir araya gelen Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, hayırsever iş insanına teşekkür etti. Konuyla ilgili konuşan Başkan Akay, “Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi ve ekonomik sıkıntılar nedeni ile dar gelirli ve ihtiyaç sahibi ailelerimiz sıkıntılı günler geçiriyorlar. Bu süreçte işsiz kalan, ekonomik sıkıntı çeken, temel ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan vatandaşlarımıza, hayırsever vatandaşlarımızın yardım elinin uzanabilmesi amacı ile Komşu Paket uygulamasını başlattık.” dedi.

“TÜM HEMŞEHRİLERİMİZ ADINA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Komşu paketlerinin ihtiyaç sahibi ailelere teslim edildiğini sözlerine ekleyen Başkan Akay, “Kaptan Demir Çelik Şirketler Grubu da bugün Belediyemize teslim ettikleri 200 koli erzak paketi ile kampanyamıza katkıda bulundular. Kendilerine tüm hemşerilerim adına çok teşekkür ediyorum. Bu dönemde Çerkezköy Belediyesi’nin öz kaynakları ve hayırseverlerimizin destekleriyle komşularımızın dertlerine bir nebze de olsa derman olmaya çalışıyoruz. Veren elin, alan eli görmediği, komşularımızla dayanışma içinde olduğumuz bu günlerin kıymetini bilerek, sağlık, huzur ve barış içinde yaşayacağımız nice Ramazanlarda buluşmayı diliyor; Tüm hayırseverlerimizi komsupaket.cerkezkoy.bel.tr adresinden Komşu Paket kampanyamıza destek olmaya davet ediyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2021, 18:09

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65