ÇTSO’dan ‘Enflasyonla Topyekün Mücadele’ye tam destek

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, düzenlediği basın açıklamasıyla ‘Enflasyonla Topyekün Mücadele’ kampanyasını desteklediklerini duyurdu.

ÇTSO’dan ‘Enflasyonla Topyekün Mücadele’ye tam destek

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, düzenlediği basın açıklamasıyla ‘Enflasyonla Topyekün Mücadelekampanyasını desteklediklerini duyurdu.

23 Ekim Salı günü saat 11:00’da Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen basın açıklamasında, ÇTSO Yönetim Kurulu adına Başkan Süleyman Kozuva açıklamalarda bulundu. Enflasyonun artışının alım gücünü düşürdüğünü belirten Kozuva, oda bünyesindeki firmaların da durumdan olumsuz etkilendiğini dile getirdi. 

‘’NETİCE ALACAĞIMIZA EMİNİZ’’

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Kozuva, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; ‘’Sizlerin de bildiği gibi son dönemde döviz kurlarında yaşanan olağandışı hareketlerin de etkisiyle enflasyon oranı yeniden çift hanelere çıkmıştır. Artan enflasyon hem alım gücü düşen vatandaşlarımızı, hem de artan girdi maliyetleri ve faizler nedeniyle firmalarımızı olumsuz etkilemektedir.  Tüm bu sıkıntıları aşmak için, Hazine ve Maliye Bakanlığımız tarafından hazırlanan ve Bakanımız Sayın Berat Albayrak’ın liderliğinde başlatılan Enflasyonla Mücadele Programını son derece önemli buluyor ve destekliyoruz.  Hepimiz tek yürek ve tek ses olursak, enflasyonla mücadelede de netice alacağımıza eminiz.’’ 

‘’TÜM ÜYELERİMİZİN KATILIMINI BEKLİYORUZ’’

Gerçekleştirilen kampanya için tüm oda üyelerinden destek beklediğini söyleyen Kozuva, ‘’Hem firmalarımızın hem de milletimizin, enflasyonla topyekün mücadeleye en geniş şekilde katılacaklarına inancımız tamdır.  Biz de, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası olarak siz değerli basın mensuplarımız kanalıyla, tüm Oda üyelerimizin desteğini ve bu kampanyaya katılımlarını rica ediyor ve bekliyoruz.  İnanıyorum ki, Çerkezköy, Kapaklı ve Saray olarak gereken fedakârlığı gösterip, ülkemiz ve milletimiz için başlatılan bu iktisadi mücadele de en ön cephede yer alacağız.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2018, 18:12

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65