Başkan Akay’a kitabını hediye etti

Yorum Kapaklı Gazetesi İmtiyaz Sahibi Asim Yavuz, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’a yeni kitabı ‘Zaman İçinde Hayat İzleri’ni hediye etti.

Başkan Akay’a kitabını hediye etti

Kapaklı Gazetesi - Yorum Kapaklı Gazetesi’nin imtiyaz sahibi Gazeteci Yazar Asım Yavuz, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret ederek, “Zaman İçinde Hayat İzleri” adlı yeni kitabını hediye etti.

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Gazeteci Yazar Asım Yavuz’u makamında ağırladı. Kitabı hakkında Akay’a bilgi veren Asım Yavuz, “Deneme türünde kaleme aldığım bu kitap için uzun bir hazırlık dönemi geçirdik. Kitabımızda genellikle kültür, aile ve kişi davranışları üzerinde sosyo-kültürel etkinin önemine değindik. Kitabımda özellikle aile kavramı üzerinde durdum” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

İkinci kitabının da Deneme türünde olacağını ve hazırlık sürecine başladığını sözlerine ekleyen Gazeteci Asım Yavuz, daha sonra “Zaman İçinde Hayat İzleri” adlı yeni kitabını Başkan Vahap Akay’a hediye etti. Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, nazik hediyesi için Asım Yavuz’a teşekkür ederek, yazarlık hayatında başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2020, 12:53

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65