9 sokakta asfalt yol yapım çalışması devam ediyor

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Cumhuriyet Mahallesi’nde devam eden soğuk asfalt yol yapım çalışmalarını inceledi.

9 sokakta asfalt yol yapım çalışması devam ediyor

Kapaklı Gazetesi - Cumhuriyet Mahallemizde soğuk asfalt yapım çalışmalarını inceleyen Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “9 sokağımızda toplam 16 bin metrekarelik yolu soğuk asfalt ile kaplıyoruz” dedi.

Cumhuriyet Mahallesi’ndeki soğuk asfalt yapım çalışmalarının Ümit Sokak’tan başladığını belirten Başkan Akay, “Belediyemiz Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü’nce gerçekleştirilen çalışmalar Ümit Sokak’tan başladı. Soğuk asfalt yapım çalışmalarımız sırasıyla Anayurt, İpekçi, Aktepe, Çambel, Çağlayan, Miraç, Dağdelen ve Sekin Sokaklarda devam etti. Çalışmaların yarın tamamlanması hedefleniyor” dedi.

‘’ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK’’

Çerkezköy Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü’nün Cumhuriyet Mahallesi’nde 9 sokakta gerçekleştirdiği çalışmalar kapsamında toplam 16 bin metrekarelik yolun soğuk asfalt ile kaplandığını kaydeden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Yol ve kaldırım yapım-onarım çalışmaları, kentimiz genelinde ihtiyaç duyulan tüm cadde ve sokaklarda devam edecek” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2020, 17:10

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3