19 saat planlı su kesintisi yaşanacak

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürlüğü, Atatürk ve Öztrak Caddeleri'nde devam eden Kentsel Tasarım Projesi 1. Etap çalışmaları kapsamında 19 saat sürecek planlı su kesintisi yapılacağını duyurdu.

19 saat planlı su kesintisi yaşanacak

Kapaklı Gazetesi - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, yenilenen içme suyu hatlarının devreye alınması nedeniyle Çerkezköy’ün büyük bir kesimini kapsayan planlı su kesintisi yapılacağı belirtildi.

YENİ İÇME SUYU HATLARI DEVREYE ALINIYOR

Yapılan açıklamada eski hatların iptal edilerek yeni hatların devreye alınması için yapılacak bağlantı çalışmaları sebebiyle 28 Haziran Pazartesi günü saat 17:00’da başlayıp, 29 Haziran Salı günü saat 12:00’da sona ermesi planlanan su kesintisinden Yıldırım Beyazıt, Fevzipaşa, Gazi Osman Paşa, Gazi Mustafa Kemal Paşa, Bağlık ve Fatih Mahallerinin tamamı ile İstasyon Mahallesi’nin bir kısmının etkileneceği kaydedildi.

Su kesintisi bağlantı çalışmaları tamamlandıktan sonra suyun abonelere ulaşmasının, ev veya iş yerlerinin konumuna ve arızanın boyutuna bağlı olarak birkaç saat kadar farklılık gösterebileceği ifade edildi. Su kesintisinden etkilenecek bölgelerde ikamet eden vatandaşlarımızın gerekli tedbirlerini almaları istendi.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2021, 18:09

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65