İlçe genelinde zaman zaman etkili olan kar yağışı nedeniyle vatandaşların herhangi bir olumsuzluk yaşamaması için Çerkezköy Belediyesi Makine İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğü ekipleri çalışmalarına devam ediyor.

23 PERSONEL ÇALIŞIYOR

Balkondan düşen 4 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti Balkondan düşen 4 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti

Karla mücadele çalışmaları kapsamında 2 adet tuzlama makinesi, 1 adet solüsyon tankı, 2 adet kar küreme aracı, 3 adet kepçe, 2 adet kamyon ve 2 adet de greyder ile 23 personelden oluşan ekipler, tüm mahallelerde çalışmalarını sürdürüyor.

1 Çerkezköy Belediyesi Kar Ve Buzlanmaya Karşı Hazır

“ÖZVERİYLE ÇALIŞAN TÜM EKİPLERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Kar yağışı boyunca kentteki ana arterlerin ve bağlantı yollarının açık tutulması ve vatandaşların herhangi bir sıkıntı yaşamaması için ekiplerin özveri ile çalıştığını kaydeden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Kentimizde etkili olan kar yağışının hayatı olumsuz etkilememesi için tüm ekiplerimiz seferber oldu. Başta ana arterler olmak üzere tüm yollarımızda karla mücadele çalışmaları başarılı bir şekilde devam ediyor. Kar temizleme, tuzlama ve solüsyon çalışmaları neticesinde ulaşıma kapalı bir yolumuz olmadı. Karla mücadele çalışmalarında zor şartlarda görev yapan tüm ekiplerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.