31 Mart Yerel Seçim sonucunun Kapaklı’da belli olmasıyla beraber Kapaklı Şehir Stadı’nda vatandaşlarla buluşup seçim kutlaması gerçekleştiren Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “5 yıl boyunca yaşanan birçok olumsuzluğa rağmen pandemi, ekonomik sıkıntılar, deprem, bütün bunlara rağmen Kapaklı’da bir şeyleri değiştirmeye çalıştık. En çok da rant ilişkilerini değiştirmeye çalıştık. Ama bundan rahatsız olan hepsi bir oldu, beraber oldu. Amma velakin unuttukları bir şey vardı. Halkın gücünün önünde başka bir güç yoktur.

“BİZİMLE İLGİLİ İFTİRALARDA BULUNDULAR”

2019 yılında aldığımız mukaddes görevi layıkıyla yapabilmek için gece gündüz çalıştık. Her alanda Kapaklı’da bir şeyleri değiştirmenin mücadelesini verdik. Yapılanları, yapılamayanları sizler her anlamda bizimle ilgili iftiralarda bulundular. Ama unuttukları bir şey vardı, biz gönül belediyeciliği derken gönüllere girmeyi, vatandaşla beraber hemhal olmayı, dertleriyle dertlenmeyi kendimize destur edindik.

“SÖZ VERİYORUZ”

Dolayısıyla bugün meydanlarda yeniden bir 5 yıl görev almanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Hepinizden Allah razı olsun. En çok da beni mutlu eden onların verdikleri ithamlara sandıkta verdiğiniz cevap oldu. Şimdi bir 5 yıl daha durmadan, usanmadan, yorulmadan, Kapaklı için, sizler için çalışmaya söz veriyoruz.

“KAPAKLI’NIN HİZMETE İHTİYACI VAR”

Hiç kimseyi tahrik etmeden, ötekileştirmeden, üzmeden Kapaklı’nın birliğine devam etmemiz gerekiyor, hizmete devam etmemiz gerekiyor. Çünkü Kapaklı’nın buna ihtiyacı var. Kapaklı’nın her alanda ihtiyacı olan hizmetlere sizlerin desteğiyle, Allah’ın izniyle devam edeceğiz.

“HER İKİSİNİ DE AFFEDİYORUM”

Kapaklı’nın büyümesini, gelişmesini sizlerle sağlayacağız. Bir seçim yaşadık, bu seçimde hep bir şey söylemeye çalıştık, dedik ki; kimsenin kalbi kırılmasın. Üzülerek ifade ediyorum ki bu seçimde en çok benim kalbim kırıldı. Özellikle iki partinin adaylarının hem üslubu hem davranışı hem de yıpratıcı girişimleri beni kırdı. Ama ben affetmek büyüklüktür diyorum ve her ikisini de affediyorum. Her ikisine de bundan sonraki hayatlarında sağlık ve mutluluk diliyorum.

“TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Mandalı: İtirazlarımızı avukatlarımız yapacak Mandalı: İtirazlarımızı avukatlarımız yapacak

Seçim süreci boyunca başta kadınlarımıza, kapı kapı dolaşan bacılarımıza teşekkür ediyorum. Gençlik Kollarımıza, Cumhur İttifakımızın paydaşlarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum, sağ olsunlar, var olsunlar” dedi.