Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından bu yıl 10’uncusunu düzenlenen Yaz Spor Okulları’nın geçtiğimiz hafta başladığını ifade eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Bu yıl 15 farklı branşta düzenlediğimiz Yaz Spor Okulumuzda öğrencilerimize Futbol, Kız Futbol, Basketbol, Voleybol, Masa Tenisi, Badminton, Kort Tenis, Okçuluk, Halk Dansları, Kung Fu, Güreş, İşaret Dili, Bale, Temel Hareket Eğitimi ile Taekwondo branşlarında kurslar veriyoruz” dedi. 

2'NCİ DÖNEM 22 TEMMUZ’DA BAŞLAYACAK 

Başkan Akay, Kent Ormanı’ndaki çalışmaları inceledi Başkan Akay, Kent Ormanı’ndaki çalışmaları inceledi

İlk dönemi 1 Temmuz Pazartesi günü başlayan ve 19 Temmuz Cuma günü sona erecek olan Yaz Spor Okullarında, konusunda uzman eğitmenlerin eğitim vereceğini belirten Akay, “Yaz Okulu kurslarımızın öğrencilerimizin gelişimine katkılı olacağına inanıyoruz. Bu yıl düzenlediğimiz Yaz Spor Okulumuza 2 bin 500’den fazla öğrencimiz kayıt yaptırdı. İlk dönemi 19 Temmuz’da sona erecek olan Yaz Spor Okulumuzun, ikinci dönemi 22 Temmuz Pazartesi günü başlayacak ve 9 Ağustos Cuma günü sona erecek” dedi. 

“ÖĞRENCİLERİMİZE VE EĞİTMENLERİMİZE BAŞARILAR DİLİYORUM” 

Çerkezköy Belediyesi 10. Yaz Spor Okulu’nda Halk Dansları, İşaret Dili ve Bale kurslarının Belediye Hizmet Binası Çok Amaçlı Salon’da verildiğini sözlerine ekleyen Akay, “Kort Tenis kursumuz Tepe Piknik Alanı’nda, Futbol ve Kız Futbol kurslarımız 1911 Spor Tesisleri ve 100. Yıl Stadı’nda, diğer bütün kurslarımız ise 29 Ekim Spor Kompleksi’nde veriliyor. Bu vesile ile bir kez daha 10. Yaz Spor Okulumuzun hayırlı olmasını temenni ediyor, öğrencilerimize ve eğitmenlerimize başarılar diliyorum. Ayrıca bizlere güvenerek çocuklarını Yaz Spor Okulu kurslarımıza kaydettiren tüm velilerimize de teşekkür ediyorum” açıklamalarında bulundu.

Editör: Berke ÖZEN