Tabelasını kesenleri bulana 10 bin lira ödül verecek

Tekirdağ’da bir emlakçı, kendisine ait tabelalara zarar veren kişiyi bulana 10 bin lira ödül vereceğini duyurdu.

Tabelasını kesenleri bulana 10 bin lira ödül verecek

Kapaklı Gazetesi - Süleymanpaşa’da emlak işleriyle uğraşan Ümit Tahmaz'a ait şehrin muhtelif yerlerinden dikilen tabelalar bir süredir kimliği belirsiz kişiler tarafından kesilip atılıyordu. Anında kazanç sağlamak isteyenlere 1xbet canlı sitesi. Tahmaz, tabelaları parçalayıp atan kimliği belirsiz kişileri bulamayınca, başına ödül koydu.

Tabelalara zarar veren kişiyi bulana 10 bin lira nakit ödül vereceğini söyleyen Tahmaz, ‘’Tekirdağ'ın muhtelif yerlerine emlak tabelalarımızı taktık. Bunu takmamızın sebebi insanlar doğru yatırım, dürüst yatırım, gerçek yatırım görsünler ve bizimle iletişim yapsınlar diye bu tabelaları taktık. 11 ilçede şehrin her yerine bu tabelalardan taktık. Sokağa çıka kısıtlamasını fırsat bilip insanların olmadığı zamanda buraya gelerek, tabelamızı kesiyorlar. Keseni fotoğraflayıp, plakasını çeken kişiye 10 bin TL ödül vereceğim. Buradan kamuoyuna duyuruyorum." dedi.

ZARARI TAM 80 BİN LİRA

İki yıldan beri tabelalarına zarar verildiğini belirten Tahmaz, "Yani bu insanlığa bir zarardır. Türk insanı yatırım görsün diye, iletişim yapsın diye biz bu tabelaları koyuyoruz ama zarar veriyorlar. Şu ana kadar bunun gibi 20 tane tabelamıza zarar verdiler. Şarköy, Malkara, Hayrabolu, İstanbul girişi, Edirne İpsala, Keşan. Şuana kadar 80 bin lira zararım var. Bulana 10 bin lira ödül vereceğim." dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2020, 22:50

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65