Söz vermişti yine intihara kalkıştı

Kapaklı’da geçtiğimiz yıllarda 2 kez yüksekten atlayarak intihar etmeyi deneyen Yağmur N.Y. (15), bu kez Süleymanpaşa ilçesinde bir inşaatın 4. Katından atlayarak hayatına son vermeye çalıştı.

Söz vermişti yine intihara kalkıştı

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı’da geçtiğimiz yıllarda 2 kez yüksekten atlayarak intihar etmeyi deneyen Yağmur N.Y. (15), bu kez Süleymanpaşa ilçesinde bir inşaatın 4. Katından atlayarak hayatına son vermeye çalıştı.

Olay, Süleymanpaşa ilçesinin 100.yıl Mahallesi’nde meydana geldi. İddialara göre, psikolojik sorunları olduğu iddia edilen ve geçtiğimiz yıllarda 2 kez intihara kalkışan Yağmur N.Y., bu kez Süleymanpaşa’daki bir inşaatın 4. Katından atlayarak yaşamına son vermek istedi.

4. KATTAN ATLADI

Genç kızı farkeden çevredekiler durumu itfaiye ve polis ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri, Yağmur N.Y.’nin atlama ihtimaline karşı hava yastığı açtı. Emniyet mensupları ise genç kızı atlamaktan vazgeçirmeye çalıştı. Polisin ikna çabalarına rağmen kararından vazgeçmeyen genç kız, 4. Kattan kendini boşluğa bıraktı. Şans eseri itfaiyenin hava yastığına düşen Yağmur N.Y., yara almadan kurtuldu.

BAŞKAN ÇETİN'E SÖZ VERMİŞTİ

Atatürk Mahallesi’nde ailesi ile birlikte yaşadığı öğrenilen genç kız geçtiğimiz yıllarda da 2 kez intihara kalkışmıştı. Son intihar kalkışmasında babası tarafından ikna edilerek indirilen genç kız, ardından Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin ile görüşerek bir daha intihara kalkışmayacağına ‘söz’ vermişti. Edinilen bilgilere göre, genç kızın psikolojik sorunları nedeniyle dönemsel olarak depresyona girdiği öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2019, 20:05

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat Çoban
Murat Çoban - 6 ay Önce

Oradaki kameramanın arkasındaki dayıya bak ben olsam atlardım ne güzel oraya yatak açmışlar diyor dayıya bak sen! Neyse bu arada genç kız yara almadan kurtulmuş kurtarmış kendisini ama psikolojik sorunları varsa bence bir tedavi olmalı öyle atlayarak intihar ederek hiçbir yere varamaz bence hemen bir psikolojik uzmanına giderek hemen tedavi olmalı

SIRADAKİ HABER

banner3