Motorize ekipler Tekirdağ’da kuş uçurtmuyor

Tekirdağ’da motorize polis ekiplerince yapılan çalışmalarda farklı suçlardan 30 kişi gözaltına alınırken, çok sayıda silah, uyuşturucu ve çalıntı malzemeler ele geçirildi.

Motorize ekipler Tekirdağ’da kuş uçurtmuyor

Kapaklı Gazetesi - Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Motosikletli Polis Timleri tarafından yapılan bir aylık çalışmalarda, çoğu uyuşturucu ticaretinden olmak üzere 30 kişi gözaltına alındı. Ayrıca çok sayıda silah, uyuşturucu ve çalıntı mal ele geçirildi.

Çalışmalarda 4 adet ruhsatsız tabanca ve bu tabancalara ait 18 adet fişek, 2 adet pompalı tüfek ve fişekleri ele geçirildi. Olayla ilgili 6 kişiye 6136 Sayılı Kanuna Muhalefet ve 2521 Sayılı Kanuna Muhalefet suçlarından işlem yapıldı.

Ayrıca uyuşturucu temini ve ticaretine karşı da sıkı mücadele veren motorize ekipler, 2.50 gram metamfetamin,1.9 gram bonzai ve 457 adet uyuşturucu nitelikli hap ele geçirdi. Konuyla ilgili 8 şahsı ise yakalamayı başardı.

Başta hırsızlık ve dolandırıcılık olmak üzere çeşitli suçlardan aranan toplam 16 şahıs da motorize ekiplerce tespit edilerek gözaltına alındı.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2021, 19:30

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65