Bazı binalarda çatlaklar oluştu

26 Eylül Perşembe (bugün) Silivri açıklarında gerçekleşen 5.7 şiddetindeki deprem, Kapaklı'da da hissedildi. Yaşanan depremin etkisiyle bazı binalarda çatlaklar oluştu.

Bazı binalarda çatlaklar oluştu

Kapaklı Gazetesi -  26 Eylül Perşembe (bugün) Silivri açıklarında gerçekleşen 5.7 şiddetindeki deprem, Kapaklı'da da hissedildi. Yaşanan depremin etkisiyle bazı binalarda çatlaklar oluştu.

Kandilli Rasathanesi’nin açıklamasına göre ,14.00 sularında Silivri açıklarında bir deprem meydana geldi. 5.7 şiddetindeki depremden Tekirdağ gibi komşu iller de etkilendi. Deprem, Kapaklı'daki bazı binalarda da çatlaklar oluşmasına neden oldu. Cumhuriyet Mahallesi Yeni Cami Caddesi’ndeki apartmanda ve Atatürk Mahallesi'ndeki bir binada oluşan çatlaklar, apartman sakinlerini paniğe düşürdü.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2019, 16:36

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan arslan
Hakan arslan - 5 ay Önce

O gri binadaki çatlaklık daha önce olan birşey depremle.alaksi yok

Ayhan as
Ayhan as - 5 ay Önce

O sansürle kapattığınız binada yaşıyorum ben o.catlakliklar daha önce vardı depremle.alakali olan bisey deyil doğru dürüst habercilik yapın

Erhan
Erhan - 5 ay Önce

Ancak gulerim 2013 agustos ayinda sifir aldigim bu binaya tasindim bu catlak hep var iki ayri temel oldugu icin binalar tamamlandiktan 3ay sonra ayrildi. Bu habere nasil guleyim bilemedim.

Ali ihsan
Ali ihsan - 5 ay Önce

Olayın aslı ortaya çıktı. Haberi kaldırın boşuna insanları tedirgin etmeyin.

SIRADAKİ HABER

banner3