Otomobille çarpışan motosiklet sürücüsü metrelerce sürüklendi Otomobille çarpışan motosiklet sürücüsü metrelerce sürüklendi

Kapaklı’da 6 katlı apartmanın çatısına çıkarak  intihar girişiminde bulunan bir kişi, Kapaklı İlçe Emniyet Müdürü Ertuğrul Gazi Aksoy tarafından ikna edilerek aşağı indirildi.

Olay, 5 Ekim Perşembe günü Cumhuriyet Mahallesi Mithatpaşa Caddesi Kapaklı İlçe Emniyet Müdürlüğü Karakolu karşısındaki 6 katlı binada meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, 33 yaşındaki M.K. eşiyle olan problemleri nedeniyle 6 katlı binanın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulundu.

BİNA ALTINA HAVA YATAĞI AÇILDI

İhbar üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. M.K.'yi ikna etmek için polis ekipleri 6 katlı binanın çatısına çıkarken itfaiye ekipleri tarafından da binanın önüne hava yatağı açıldı.

intihar-girisimi-1

KAPAKLI İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ İKNA ETTİ

Olay yerine gelen Kapaklı İlçe Emniyet Müdürü Ertuğrul Gazi Aksoy, intihar girişiminde bulunan 33 yaşındaki vatandaşı ikna ederek aşağı indirdi. Aşağı indirilen M.K., daha sonra Kapaklı Polis Karakoluna götürüldü.

kapakli-intihar-baherlerikapakli-intihar-haberleri

Editör: Berke ÖZEN