Emekli vatandaşa 2 bin 564 TL’lik su faturası şoku: Ben hamam çalıştırmıyorum Emekli vatandaşa 2 bin 564 TL’lik su faturası şoku: Ben hamam çalıştırmıyorum

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Hoş geldiniz. Türk Hava Kurumu Atatürk ün kurduğu bir kurum. Tarihi güçlü bir kurum. Türk Hava Kurumu’nun daha da güçlenerek hizmete devam etmesi lazım. Bu yüzden bu pırıl pırıl arkadaşlarımızın, gençlerimizin, Türk Hava Kurumu’nun da gücüyle birbirine güç katarak Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘İstikbal Göklerdedir’ hedefine ulaşmak için hep beraber mücadele etmemiz gerekiyor. Bu vesile ile Türk Hava Kurumu Çerkezköy Şubesi yönetimimizi ve bugün aramızda olan genç kardeşlerimi bu yoldaki çabalarından, gayretlerinden dolayı tebrik ediyorum. Bu güçlü fotoğraf, bu toparlanma çok kıymetli. Bu gücün fotoğrafını Çerkezköy’de de görmek mutluluk verici” ifadelerini kullandı.

“DESTEKLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ”

Türk Hava Kurumu Çerkezköy Şubesi’nin çalışmaları hakkında Akay’a bilgi veren THK Çerkezköy Şube Başkanı Serkan Karagöz, “Belediye Başkanımız her zaman yanımızda. Hiçbir zaman bizlerden desteğini esirgemedi. Bu vesile ile bir kez daha tüm Türk Hava Kurumu ailesi adına teşekkür ediyorum” dedi.

Editör: Berke ÖZEN