İYİ Parti esnafları dinledi

İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte esnaf ve vatandaş ziyaretinde bulundu. Vatandaşların sorunlarını dinleyen Erseçkin, sorunların çözümü için mücadele edeceklerini söyledi.

İYİ Parti esnafları dinledi

Kapaklı Gazetesi - İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin ve yönetim kurulu üyeleri, tam kapanma döneminin ardından kepenklerini açan Fatih Mahallesi esnafına ziyarette bulundu. Burada esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinleyen Erseçkin ve yönetimi, yapacakları çalışmalar hakkında da bilgi verdi.

“DESTEĞİ KİMLERE VERDİNİZ?”

Tam kapanma döneminde birçok esnafın ve vatandaşın açıklanan desteklerden pay alamadığını belirten Erseçkin, “Zaten kıt kanaat geçinmek zorunda kalan esnafımız pandemi nedeniyle daha zor günler geçiriyor Kimse biz para kazanıyoruz, durumumuz iyi diyemedi. Özellikle açıklanan desteklerden birçok esnafımız pay alamadı. Herkes gırtlağına kadar borcun içinde kalmış durumda. Açıklanan desteklerden tüm esnaf faydalanacak diye açıklanmasına rağmen müracatları kabul edilmeyen çok sayıda esnafımız var. Bu destekler nereye gidiyor? Bunun hesabı verilmeli.” dedi.

“VATANDAŞIMIZ, ÇOCUKLARI BİR ŞEY İSTER DÜŞÜNCESİYLE ÇARŞIYA ÇIKAMIYOR”

Desteklerin esnafın sorunlarına çare olmadığını söyleyen Erseçkin, “Birçok vatandaşımız çarşıya pazara çıkmaya çekindiğini ifade etti. Çocuklarının bir şey istemesi korkusuyla yaşıyorlar. Halkımız sıkıntılar yaşamaya devam ediyor. Her gün esnaf ziyareti yapan iktidar partisi ilçe başkanımızı Fatih Mahallesi’ne de bekliyoruz. Verilen desteklerin hesabı verilmeli. Kimlere verildi? Ne kadar verildi? Esnafımızın, vatandaşın derdine çare oldu mu?” ifadelerini kullandı.

“YÜKSEK SESLE HAYKIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdüreceklerini kaydeden Erseçkin, “Bizler İYİ Parti neferleri olarak vatandaşımızın, esnafımızın, çiftçimizin, gençlerimizin sorunlarını dinlemeye, yüksek sesle sorunları haykırmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2021, 15:06

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65