CHP’li Tarcan: FETÖ’ye destek verenleri lanetliyorum

CHP Kapaklı Gençlik Kolları Başkanı Emir Tarcan, ‘’FETÖ mensuplarının, devletin önemli konumlarına gelmesinde payı olanları, onlarla yol yürüyen, onların güçlenmesine destek verenleri lanetliyorum.’’ dedi.

CHP’li Tarcan: FETÖ’ye destek verenleri lanetliyorum

Kapaklı Gazetesi - 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan CHP Kapaklı Gençlik Kolları Başkanı Emir Tarcan, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sözlerinden alıntı yaptı.

Tarcan, mesajında şunları söyledi; ‘’" Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz.’

15 Temmuz demokrasi ve özgürlüklere vurulmak istenen emperyalizm destekli, gerici bir darbe girişimi olarak Cumhuriyet Tarihimizde kara bir leke olarak yerini alacaktır.

Cumhuriyet'in tüm kazanımlarını yok etmek isteyen ve rejimi değiştirmeyi hedefleyen bu FETÖ mensuplarının, devletin önemli konumlarına gelmesinde payı olanları, onlarla yol yürüyen, onların güçlenmesine destek verenleri lanetliyorum.’’

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2020, 18:30

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zafer Başaran
Zafer Başaran - 2 ay Önce

Sn başkan kontrol lü darbe diyenleri de, pyd. yi terör örgütü olarak görmeyiz diyenleri de ben dersimli kemalim diyenleri de, onlarla birlikte kolkola yürüyenleri de, onlarla birlikte ittifak yapanları da lanetlemeye yüreğiniz varmı. Saygılar!!

SIRADAKİ HABER

banner3