Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Parklara kamera güvenlik sistemi kurulacak

 Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında, Kapaklı’daki çocuk parkları ve spor alanları yenileniyor. 

Parklara kamera güvenlik sistemi kurulacak

 Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında, Kapaklı’daki çocuk parkları ve spor alanları yenileniyor. 

Belediye tarafından yapılan açıklamada yenileme çalışmalarına ek olarak parklara çocukların güvenliği için kamera sistemi kurulacağı da belirtildi. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, ‘’İlçemizdeki tüm parklarımızı çocuklarımızın güvenliği için kameralarla donatacağız. Bu konuda çalışmalarımız devam ediyor.’’ dedi.

“ÇOCUKLARIMIZIN SEVİNCİ BİZİM SEVİNCİMİZDİR’’

Ailelerin güvenli, huzurlu; çocukların ise mutlu bir alana sahip olmasını hedeflediklerini belirten Başkan Mandalı, “Ailelerimizin buluştuğu, çocuklarımızın oyunlar oynayıp keyifle vakit geçirdiği parklarımızı, çocuklarımızın fiziksel gelişimine uygun, sağlıklı ve güvenli oyun grupları ve ailelerinin dinlenebileceği şekilde tek tek yeniliyoruz. Parklarımıza hep birlikte sahip çıkalım. Geleceğimizin ışıkları çocuklarımıza yakışan, modern ve sağlıklı ortamlar yaratmak, onlara en güzel hizmetleri sunmak için, tüm gücümüzle çalışmaya ve ilçemizde yeni park alanları açmaya devam edeceğiz. İlçemizdeki tüm parklarımızı çocuklarımızın güvenliği için kameralarla donatacağız. Bu konuda çalışmalarımız devam ediyor. Çocuklar bizim yarınlarımız, onların oyun oynamaları, mutlu olmaları, eğlenmeleri ve sevinmeleri her şeye bedel. Çocuklarımızın sevinci bizim sevincimizdir.” İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2018, 18:14

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bcd
Bcd - 3 yıl Önce

Çok güzel çalışmalar yapılıyor, çok teşekkür ederiz ama sokak köpeklerinden dolayı çocuklar çok istemesine rağmen parkın kapısına kadar gidip giremeden evine geri dönmek zorunda kalıyor üzüntüyle. Tabii parkın kapısına kadar gidemediği de oluyor İsmetpaşa mahallesi'nin yollarındaki sürü halinde gezen köpeklerden dolayı. Lütfen hayvanlar barınaklara alınsın, tedavi edilsin ve onlar da, çocuklar da, yolda rahatça posetiyle yürüyemen büyükler de rahat etsin. Çok teşekkürler.

SIRADAKİ HABER

banner3