O caddede göz gözü görmüyor

Kapaklı İsmetpaşa Mahallesi Levent Caddesi’ndeki sokak lambalarının bir süredir yanmadığını belirten vatandaşlar yetkililerden çözüm bekliyor.

O caddede göz gözü görmüyor

Kapaklı Gazetesi - İsmetpaşa Mahallesi Levent Caddesi’ndeki sokak aydınlatmaları bir süredir çalışmıyor. Akşam saatlerinde caddede zifiri karanlığın hakim olduğunu belirten mahalle sakinleri, yetkililerden çözüm bekliyor.

Trafiğin yer yer yoğun olduğu caddede aydınlatmanın olmaması, trafik akışını da tehlikeye sokuyor. Cadde boyunca zifiri karanlıkta ilerleyen sürücüler, yayalara ve diğer araçlara çarpmaktan endişe duyuyor.

‘’GÖZ GÖZÜ GÖRMÜYOR’’

Aydınlatmanın olmadığı caddede deyim yerindeyse göz gözü görmüyor. Evlerine gitmek için caddeyi kullanan vatandaşlar ise, cadde boyunca telefon veya el feneri ile yollarını bulmaya çalıştıklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2020, 11:42

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aysel
Aysel - 4 hafta Önce

Hayırdır arkadaş senim neden bu kadar zoruna gitdi heralda devlet çalışanı olmalisin gercekler acidir6dikenlidir dikenimi battı

Kontra
Kontra - 4 hafta Önce

Devletin işi gücü kalmadı birde başınıza adam diksin oldu olacak koruyun kendinizi kardeşim tedbirinizi alın kalabalık dolmuşlara binmeyin örneğin market kalabalıksa girmeyin maskenizi takın mesafeyi koruyun korana olmayın bukadar basit

SIRADAKİ HABER

banner3