MHP’den dernek ziyaretleri

Milliyetçi Hareket Partisi Kapaklı İlçe Yönetimi, Ülkü Ocakları Kapaklı Şube Başkanlığı ile birlikte Kapaklı’da dernek ziyaretleri gerçekleştirdi.

MHP’den dernek ziyaretleri

Kapaklı Gazetesi - Milliyetçi Hareket Partisi Kapaklı İlçe Yönetimi, Kömürköylüler Derneği’ni ve Yozgatlılar Derneği’ni ziyaret etti.

Ülkücülerin ilk ziyareti Kömürköylüler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne oldu. Burada MHP Kapaklı İlçe Yönetimi ve Ülkü Ocakları Kapaklı Şube Başkanlığı’nı Kömürköylüler Dernek Başkanı Hüseyin Ermiş karşıladı. Dernek yönetimi ile istişare eden MHP Kapaklı İlçe Başkanı Çağlar Bütün, Kapaklı’nın sorunlarını çözmek için derneklerle birlikte hareket edeceklerini kaydetti.

MHP İlçe Başkanı Bütün ve beraberindeki heyetin ikinci durağı Kapaklı Yozgatlılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği oldu. Dernek Başkanı Nurettin Acar ve dernek üyeleri ile konuşan İlçe Başkanı Bütün, üyelerin sorunlarını dinledi. Bütün’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Dernek Başkanı Nurettin Acar ise Yozgatlılar Derneği adına çalışmalarında başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2020, 11:08

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3