Kelimenin tam anlamıyla REZİLLİK

Kapaklı’da 3 günlük kar yağışının ardından hala açılmayan ve buz tutan yollarla mücadele eden sürücüler “kelimenin tam anlamıyla rezillik” diyerek duruma tepki gösterdi.

Kelimenin tam anlamıyla REZİLLİK

Kapaklı Gazetesi - Pazar günü ilçemizde etkisini gösteren kar yağışı, Salı günü de yer yer etkisini sürdürdü. 3 günlük yağışla birlikte sürücüler buz pistine dönen yollarda tuzlama yapılmadığını belirterek Kapaklı Belediyesi yetkililerine tepki gösterdi. 

Yolda kalan araçlarını kendi imkanları ile saplandığı yerden çıkaran sürücüler, cep telefonu kameraları ile bu anları ölümsüzleştirdi. Kapaklı’da bir servis aracının kara saplandığı anları kayda alan bir kişi, “Rezillik, rezillik. Şu rezilliğe bakın arkadaşlar. Ayaklarımız dondu, şu rezilliğe bak.” dedi.

Videoda, saplandığı alandan güç bela kurtarılan servis aracının 10 metre ilerlemeden yeniden kara saplandığı görüntülendi. 3 gündür yaşanan çileyle ilgili ise Kapaklı Belediyesi yetkililerinden bir açıklama yapılmadı.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2021, 18:51

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alper Boz
Alper Boz - 9 ay Önce

Peki o araç için 1araliktan beri kullanılması zorunlu olan kar lastiği neden takılmamış? Üstelik yolcu taşımacılığı yapıyor, insan hayatı bu kadar ucuz mu kapaklı gazetesi!

Ha
Ha - 9 ay Önce

Mandalı zamanında bir kez olsun böyle haber yapmadınız biraz tarafsız olun be kardeşim nerde çıkmıyor araba biz işe gelip giriyoruz gayet güzel bir şekilde

Çiftçi
Çiftçi - 9 ay Önce

Büyükşehir belediyesi ne işe yarar onada sorsanıza

SIRADAKİ HABER

banner65