Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Kaymakam Hamitoğlu'ndan yeni yıl mesajı

Kapaklı Kaymakamı Bülent Hamitoğlu, vatandaşların yeni yılını kutladı.

Kaymakam Hamitoğlu'ndan yeni yıl mesajı

Kapaklı Gazetesi - Yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Kapaklı Kaymakamı Bülent Hamitoğlu, ‘’Bütün Kapaklı`lı hemşerilerimin, yeni yılını en içten duygularımla kutlayarak, sevgi ve saygılarımı sunarım.’’ dedi.

Vatandaşlara yılbaşında uygulanacak 4 günlük sokağa çıkma yasağı ile ilgili de hatırlatmalarda bulunan Kaymakam Hamitoğlu, şu ifadelere yer verdi; ‘’Ülkemizde ve tüm dünyada sıkı karantina önemleriyle 2020 yılını geride bırakırken yeni umutlar, yeni başlangıçlar ve yeni heyecanları içerisinde barındıran 2021 yılına girmenin sevinci ve mutluluğu içerisindeyiz. Sevdiklerimize daha sıkı sarılacağımız hastalıklardan, salgınlardan uzak bir yıl olmasını dileriz.

31 Aralık akşamı 21:00`da başlayıp 4 Ocak Pazartesi 05:00`a kadar uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasına tüm vatandaşlarımızın hassasiyetle uymalarını rica ediyorum.

Kapaklı Kaymakamlığı olarak 2021'de de ilçemizi her alanda daha da geliştirmek, vatandaşlarımızın geleceğe ümit ve güvenle bakmalarını sağlamak amacıyla toplumun tüm kesimleriyle birlikte işbirliği içerisinde daha fazla çalışmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle; Covid-19 salgınının son bulmasını, yeni yılın ülkemize, milletimize, ilçemize ve tüm insanlığa sağlık, huzur, barış, refah ve hayırlar getirmesini temenni eder, bütün Kapaklı`lı hemşerilerimin, yeni yılını en içten duygularımla kutlayarak, sevgi ve saygılarımı sunarım. “

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2020, 16:58

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3