ÇOSB, sağlık çalışanları için hatıra ormanı oluşturdu

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, Kapaklı ve Çerkezköy’deki sağlık çalışanları için oluşturulan hatıra ormanına fidan dikti.

ÇOSB, sağlık çalışanları için hatıra ormanı oluşturdu

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü tarafından, Çerkezköy ilçesi ve Kapaklı ilçesinde görev yapan 1.400 sağlık çalışanı adına fidan dikildi.

Etkinlik kapsamında Çerkezköy ve Kapaklı'da görev yapan 1.400 sağlık çalışanı adına birer fidan toprakla buluşurken, ormana toplamda 2 bin 400 fidan dikileceği kaydedildi. Etkinliğe Kapaklı Kaymakamı Bülent Hamitoğlu, Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, Çerkezköy İlçe Sağlık Müdürü Olcay Parlak ve sağlık çalışanları katıldı.

“SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZ İÇİN NE YAPSAK AZDIR”

Programda konuşan ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler, “20 bin dönümlük alanda 2 bin 400 adet ağaç diktik. Hepsinin de etiketlerini sağlık çalışanlarımıza teslim ettik. Sağlık çalışanlarımız için ne yapsak azdır” dedi.

Programda ilk fidanı da Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban toprakla buluşturdu. Programda tüm fidanlara can suyu da verilirken, bakımlarının da kurum tarafından yapılacağı kaydedildi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2021, 18:15

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65