Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Başkan Mandalı: Eksiklerin tamamlanması için talimat verdim

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, İsmetpaşa Mahallesi’ndeki Bülent Ecevit Parkı’nı ziyaret ederek yapılan çalışmalarda incelemelerde bulundu.

Başkan Mandalı: Eksiklerin tamamlanması için talimat verdim

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, İsmet Paşa Mahallesi’ndeki Bülent Ecevit Parkı’nı ziyaret ederek yapılan çalışmalarda incelemelerde bulundu.

İsmetpaşa Mahallesi'nde yer alan Bülent Ecevit Parkı'nı ziyaret eden Başkan Mandalı, görevlilere eksiklerin en kısa sürede tamamlanması yönünde talimatlarda bulundu. Başkan Mandalı, “Kentimiz genelindeki çocuk parklarımızda çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. İsmet Paşa Mahallemizdeki Bülent Ecevit parkımızın alt zeminlerini ve kırılan oyun gruplarını yenilemiştik. Parkımızda incelemelerde bulundum ve eksiklerin bir an önce tamamlanması için talimat verdim."dedi.

“KAMERALI GÜVENLİK SİSTEMİ ALTINA ALACAĞIZ”

Geleceğin teminatı çocuklarımıza daha güzel bir Kapaklı hazırladıklarını ve parkların büyük önem taşıdığını vurgulayan Başkan Mandalı, “İlçemiz de ve parklarımızda çevre düzenleme yaparak Kapaklımızı daha da güzelleştiriyoruz. Parklarımızda ki çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Parklarımızda bulunan kamelyalar, oyun grupları, oturma bankları, fitness aletleri, park zeminleri onarılıyor ve yenileniyor.” ifadelerini kullandı.

“ÇOCUKLARIMIZIN SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HER ŞEYDEN ÖNEMLİ”

Konuşmasının devamında Başkan Mandalı, “Çocuklarımızın evleri kadar vakit geçirdiği bir diğer yer ise parklardır. Onların sağlığı ve güvenliği her şeyden önemlidir. Belediyemize ait park yapımına uygun alanlarımızı değerlendirerek çocuklarımızın hizmetine sunuyoruz. Parklar konusunda, çocuklarımızdan ve ailelerinden gelen talepleri geri çevirmemeye özen gösteriyoruz. İlçemizde yeni ve modern oyun parkları oluşturmaya hız kesmeden devam edeceğiz.” dedi.

“7/24 GÜVENLİK KONTROLÜ YAPACAĞIZ”

Başkan Mandalı, "Vatandaşımızdan temennim parklarımıza birlikte sahip çıkalım. Çocuklarımızın sevinci, bizim sevincimizdir. İlçemiz genelinde yeni park alanları açmaya devam edeceğiz ve çocuklarımızın güvenliği için tüm parklarımızı kameralarla donatacağız ayrıca 7/24 güvenlik kontrolü yapacağız. Bu konudaki çalışmalarımıza da devam ediyoruz. Ailelerin ve çocukların gönül rahatlığıyla boş vakitlerini değerlendirebileceği çocuklarına ayırdıkları vakitlerde keyifli zaman geçirebilecekleri güvenli ortamlar oluşturmaya özen gösteriyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Başkan Mandalı ayrıca, ilçedeki parkların kafeteryalarının kısa bir süre sonra açılacağını ve işletmesini de artık Kapaklı Belediyesi iktisadi teşebbüsü olarak yapacaklarını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2018, 18:04

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3