Kapaklı Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Yönetim Sistemleri ve Eğitim Birimi tarafından düzenlenen kurum içi eğitimler devam ediyor. Bu kapsamda Kapaklı Belediyesi ve Trakya Kalkınma Ajansı arasında imzalanan protokol kapsamında Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi hocaları tarafından belediye personeline yönelik Hizmet İçi Çevre Yönetimi Mesleki Gelişim Eğitimi verildi.

TEŞEKKÜR BELGELERİNİ TAKDİM ETTİ

2 gün gece saatlerinde kesinti yaşanacak 2 gün gece saatlerinde kesinti yaşanacak

Eğitimin son gününde katılan personele katılım sertifikası verilirken, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin de eğitmenler Çorlu Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Lokman Hakan Tecer, Prof. Dr. Asude Hanedar, Prof. Dr. Yalçın Güneş, Prof. Dr. Elçin Güneş, Doç. Dr. Deniz İzlen Çifçi, Doç. Dr. Gül Kaykıoğlu ve Ar. Gör. Dr. Can Burak Özkal'a eğitime katkılarından dolayı teşekkür belgelerini takdim etti. Başkan Çetin ayrıca eğitmenlere, Kapaklı Belediyesi tarafından hazırlanan “Geçmişten Günümüze Kapaklı Kent Sosyolojisi” kitabını hediye etti.

1 Kapaklı Belediyesi Personeline Çevre Yönetimi Eğitimi

“KURUMUMUZDA VE TOPLUMUMUZDA ÇEVRE BİLİNCİNİ ARTIRMAYI HEDEFLİYORUZ”

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “Kurum içerisinde bir eğitim programını daha tamamladık. Trakya Kalkınma Ajansı ile imzaladığımız protokol kapsamında Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nin kıymetli hocaları tarafından personelimize yönelik “Hizmet İçi Çevre Yönetimi Mesleki Gelişim Eğitimi” verildi. Eğitimde iklim değişikliği, sıfır atık, su verimliliği ve tasarrufu, hava kalitesinin etkileri, karbon ve su ayak izi, sürdürülebilir çevre konuları anlatıldı. Eğitimin son gününde bir araya geldiğimiz değerli hocalarımıza eğitime katkılarından dolayı teşekkür belgelerini takdim ettik. Hocalarımıza ve 5 gün süren eğitime katılarak sertifika alan personelimize teşekkür ediyorum. ISO 9001 ve ISO 10002 belgelerimizin ardından kurum içerisinde uygulamaya başladığımız ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ile tüm çalışanlarımız başta olmak üzere toplumumuzda çevre bilincini artırmayı hedefliyor, bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.