Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen konsere Çerkezköy halkı büyük ilgi gösterirken, konserde sahne alan dünyaca ünlü kanun virtüözü Aytaç Doğan, kanunu ile çaldığı birbirinden güzel eserler ile Atatürk Kültür Merkezi’ni tıka basa dolduran sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.                                     

KARANFİL DAĞITILDI

19 Mayıs’ta Motive Çerkezköy’de 19 Mayıs’ta Motive Çerkezköy’de

Dünyaca ünlü kanun virtüözü Aytaç Doğan konserinden önce Çerkezköy Belediyesi tarafından, Atatürk Kültür Merkezi’ne gelen vatandaşlara 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısı ile karanfil dağıtılırken, konser için salonu dolduran Çerkezköylüler Aytaç Doğan ve ekibinin muhteşem sahne performansını uzun süre ayakta alkışladılar.

“İNŞALLAH YİNE BİRLİKTE OLURUZ”

Çerkezköy Belediye başkanı Vahap Akay, Belediye Meclis Üyeleri Cengiz Memiş, Bulut Becerik ve Belediye Başkan Yardımcısı Levent Yıldırım’ın da izlediği konserin sonunda sahneye çıkan Belediye Başkanı Vahap Akay, kanun virtüözü Aytaç Doğan ve ekibini performanslarından dolayı tebrik etti.  Akay, “İnşallah kısa sürede yeniden birlikte oluruz. Gerçekten mükemmel bir performans ile herkesi hayran bıraktınız. Size ve ekibinize teşekkür ediyorum” diyerek, Aytaç Doğan’a günün anısına çiçek takdim etti.