Galatasaray Futbol Takımı’nın sponsorları arasında yer alan, dünyanın en büyük beş üst segment yünlü kumaş üreticisi olan Yünsa, Tekirdağ Çerkezköy'deki tesislerinde Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek, İkinci Başkanı Metin Öztürk ve Başkan Yardımcısı Niyazi Yelkencioğlu’nu ağırladı.

 FABRİKAYI GEZDİLER

Kiralık araç dolandırıcılarına karşı vatandaş uyarıldı Kiralık araç dolandırıcılarına karşı vatandaş uyarıldı

200 bin metrekarelik alan üzerine kurulu, yıllık 4.500 ton kamgarn iplik üretme ve 10 milyon metreden fazla kumaş dokuma kapasitesine sahip Yünsa tesislerini, Yünsa Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sürmegöz ile birlikte gezen Başkan Özbek ve Galatasaraylı yöneticiler, üretim süreçleri hakkında bilgi aldı. Fabrika turunun ardından Kulüp Başkanı Dursun Özbek ve Galatasaraylı yöneticiler, Yünsa çalışanlarıyla bir araya gelerek birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.   

SPONSORLUK ÖNEMLİ KATKILAR SAĞLAYACAK                           

Galatasaray Başkanı ve yöneticilerini ağırlamaktan gurur duyduklarını kaydeden Yünsa Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sürmegöz “Milyonları aynı ortak paydada ve duyguda buluşturan futbolun, ülkemiz ve insanımız hatta tüm dünya için ne denli önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu açıdan dünyada bizi başarıyla temsil eden Türk futbolunun en büyük markası Galatasaray ile imzaladığımız sponsorluk anlaşmasının markamıza   önemli katkılar sağlayacağına yürekten inanıyorum. İş birliğimizin Yünsa ve Galatasaray için tekrar hayırlı olmasını temenni ediyor, ziyaretleri için tüm Yünsa’lılar adına Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Sayın Dursun Aydın Özbek’e, İkinci Başkanı Metin Öztürk’e ve Galatasaray Spor Kulübü yöneticilerine teşekkür ederim” dedi.

“KENDİMİ ÇOK ŞANSLI HİSSEDİYORUM”

Kendilerini fabrikada ziyaret eden Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek ise “Galatasaray ile ortak hayal ve vizyona sahip olan, bu sezon futbol kulübümüzün formalarının sağ kolunda yer alarak bize güç katan, tekstil sektörünün öncüsü Yünsa'yı ziyaret etmek ortak bir vizyonun izini sürmek adına önemliydi. Futbol takımımızın arkasındaki güç olan siz değerli Yünsa çalışanları ile tanışmış olmaktan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum. Bugün gezme fırsatını bulduğum Yünsa tesislerinden çok etkilendim.

“HER ZAMAN HAZIRIZ”

Böyle bir tesise sahip olduğumuz için ülke olarak gurur duymamız gerektiğine inanıyorum. Galatasaray Spor Kulubü Başkanı olarak, Türkiye’nin iki önemli markasının iş birliğini daha üst seviyelere taşımak ve geliştirmek için her zaman hazırız. Sizlerin emeği ve Galatasaray’ın gayreti ile ilerleyen dönemde hep birlikte nice başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Nazik ev sahipliği için tüm Yünsa çalışanlarına teşekkür ederim” dedi.