ÇOSB 2. kısım tır parkı faaliyete geçti

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi 8. Cadde’de bulunan tır parkı baştan sona yenilendi.

ÇOSB 2. kısım tır parkı faaliyete geçti

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB) sınırları içerisinde, gerek yurtiçinden ve gerekse yurtdışından gelen tırların kontrollü ve düzenli parklarını yapmak için daha önceden hizmete sunulan tır parkı alanlarındaki yenileme ve modernizasyon çalışmaları tamamlandı.

Hizmet ve Güvenlik Binası’nın bulunduğu tır parkı, 115 tır ve 29 servis araçlı parkıyla hizmet veriyor. 7 gün 24 saat kameralarla güvenliği sağlanan ve sürücülerin her türlü konforu düşünülerek yapılan tır parkı, araç sürücüleri ve sanayiciler tarafından da memnuniyetle karşılandı.

TIR PARKINDA NELER VAR?

Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü tarafından, Bölge Müdürlüğü içerisindeki karayollarında trafiğin azaltılması, hatalı parkların önlenmesi, işletmeler içerisindeki lojistik ofislerin merkezi bir yerde olması ve koordinenin kolaylaştırılması, ağır araç sürücülerinin daha nezih ve sistematik bir komplekste hizmet alabilmesi maksadıyla yapılan ÇOSB 2.Kısım TIR Parkı’nda şunlar bulunuyor: kantar (60 Tonluk), restoran, kafeterya, lojistik ofisler, bay/bayan WC’ler, mescit ve duşlar.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2021, 13:00

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65